Przewodnicząca i Rada Naukowa Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego informują, że dnia 17 listopada 2022 r. o godz. 9:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Leszka Tomaczkowskiego pt.: „Formy prowadzenia zajęć jako czynnik różnicujący czas rozwojowy ucznia podczas lekcji wychowania fizycznego (na przykładzie klas IV-VI)”.

Promotor: dr hab. Danuta Umiastowska, emerytowana prof. US, Szczecin

Recenzenci:

dr hab. Jolanta Elżbieta Kowalska, prof. UŁ – Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk o Wychowaniu

dr hab. Eligiusz Madejski, prof. AWF – Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

dr hab. Marta Wieczorek, prof. AWF – Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Międzywydziałowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy al. Piastów 40b, bud. 3, 71-065 Szczecin.

Zawiadomienie

Streszczenie i recenzje dostępne na stronie BIP

Rozprawa doktorska i streszczenia dostępne na stronie Repozytorium