Przewodnicząca i Rada Naukowa Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego informują, że dnia 1 grudnia 2021 r. o godz. 13:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Wioletty Szczepaniak pt.: „Pływanie jako forma aktywności fizycznej stymulująca rozwój somatyczny i motoryczny dzieci w wieku przedszkolnym”.

Promotor: dr hab. Danuta Umiastowska, prof. US

Promotor pomocniczy: dr Joanna Ratajczak

Recenzenci:

dr hab. Dorota Groffik, prof. AWF – Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

prof. dr hab. Włodzimierz Starosta

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Międzywydziałowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy al. Piastów 40b, bud. 3.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną, osoby chcące wziąć udział w publicznej obronie proszone są o wysłanie deklaracji uczestnictwa na adres sn@kfz.usz.edu.pl, nie później niż do 29 listopada 2021 roku. E-mail zgłoszeniowy proszę zatytułować “Publiczna obrona mgr Wioletty Szczepaniak”.

Zawiadomienie

Streszczenie i recenzje dostępne na stronie BIP