W dniu 18 lipca 2023 r. ukazał się zaktualizowany wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że czasopismo Uniwersytetu Szczecińskiego Central European Journal of Sport Sciences and Medicine (CEJSSM) otrzymało 140 pkt.

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi redakcyjnemu, tj. Redaktor Naukowej dr hab. Monice Chudeckiej, prof. US, Redaktorom Tematycznym: dr Ewie Kruszyńskiej, dr Jarosławowi Nadobnikowi, dr Elżbiecie Sieńko-Awierianów, prof. US oraz dr hab. Marcie Stępień-Słodkowskiej, prof. US oraz Redaktor Technicznej i Językowej mgr Joannie Szwak.

Niedawno informowaliśmy, że czasopismo CEJSSM w 2023 roku obchodzi dziesięciolecie istnienia. W tym czasie periodyk cyklicznie zwiększał swoją wartość punktową i indeksowany jest w prestiżowych bazach czasopism naukowych takich jak Scopus, AGRO, DOAJ, Google Scholar, ICI Journals Master List, Pol-index, PSJD, SafetyLit, EBSCO, Biblioteka Nauki. Jest obecnie najwyżej punktowanym czasopismem naukowym w Uniwersytecie Szczecińskim.

Obecna wartość punktowa CEJSSM świadczy o stałym rozwoju czasopisma i podnoszeniu jakości publikowanych artykułów.

Poniżej link do komunikatu Ministra Edukacji i Nauki.

Komunikat Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych