Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że w trakcie uroczystej inauguracji roku akademickiego 2022/2023 na Uniwersytecie Szczecińskim w dniu 30 września 2022 r. wyróżniono trzech pracowników Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej:

Dr hab. Renata Urban, prof. US została odznaczona Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Dr Ewa Kruszyńska odebrała Dyplom Ministra Edukacji i Nauki informujący o przyznaniu stypendium ministra dla wybitnych młodych naukowców.

Dr Marek Kolbowicz otrzymał list gratulacyjny JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego w związku z wyróżnieniem Fair Play przyznanym przez Polski Komitet Olimpijski.

Wszystkim wyróżnionym bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej i życiu prywatnym.