Szanowni Państwo,

jest mi niezmiernie miło poinformować, że do Senatu Uniwersytetu Szczecińskiego w wyborach uzupełniających przeprowadzonych przez Uczelnianą Komisję Wyborczą zostali wybrani pracownicy naszego Instytutu, tj., dr Wioletta Łubkowska, prof. US oraz dr Marek Kolbowicz. To duże wyróżnienie i jednocześnie wielka odpowiedzialność za losy uczelni.

W imieniu pracowników Instytutu, władz Instytutu oraz swoim przekazuję Państwu Senatorom serdecznie gratulacje w związku z powołaniem oraz życzę Państwu wiele satysfakcji wynikającej z zasiadania w organie przedstawicielskim całej społeczności akademickiej US, i co bardzo ważne, możliwości podejmowania kluczowych dla funkcjonowania naszej Alma Mater decyzji.

dr hab. Marek Sawczuk, prof. US