I ogólnopolska multidyscyplinarna konferencja doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego „Mikdus 2.0”

Szkoła Doktorska Uniwersytetu Szczecińskiego serdecznie zaprasza na Multidyscyplinarną Konferencję Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego 2.0 (MKDUS 2.0), która odbędzie się w dniach 23-25.06.2021.
W tym roku MKDUS 2.0 odbędzie się za pośrednictwem Internetu na platformie MS Teams.

Serdecznie zachęcamy wszystkich doktorantów, którzy odbywają kształcenie zarówno na polskich, jak i zagranicznych uczelniach wyższych, do przedstawienia na konferencji swoich dokonań naukowych. Referaty mogą być wygłaszane w języku polskim i angielskim.

Aktywny udział w konferencji jest bezpłatny! Każdy referat będzie mógł ukazać się drukiem w ramach monografii (dodatkowy koszt wyniesie maksymalnie 100 zł). Każdy doktorant, który wygłosi referat, otrzyma imienny certyfikat uczestnictwa w konferencji.

Ze względu na interdyscyplinarny charakter naszego wydarzenia, w tym roku mogą Państwo zgłaszać swoje uczestnictwo w ramach 3 paneli dyskusyjnych.

Więcej informacji dostępnych  >tutaj<